Parafia św. Michała Archanioła w Koniecpolu parafiakoniecpol.com.pl

PARAFIA ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W KONIECPOLU. Księża pracujący w Parafii. Księża pochodzący z Parafii. INFORMACJA O PROGRAMIE POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ. Wystawionego przez właściwy terytorialnie Ośrodek Pomocy Społecznej, lub w przypadku osoby bezdomnej oświadczenia podpisanego w organizacji. Podprogram 2015 jest kontynuacją Podprogramu 2014, w ramach którego Parafialny Zespół Caritas przy parafii p. w. św. Michała Archanioła w Koniecpolu objął wsparciem żywnościowym 1035 osób. Obok dys.Od poniedziałku d.

OVERVIEW

The web site parafiakoniecpol.com.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have examined thirteen pages inside the domain parafiakoniecpol.com.pl and found one website linking to parafiakoniecpol.com.pl.

PARAFIAKONIECPOL.COM.PL TRAFFIC

The web site parafiakoniecpol.com.pl has seen variant quantities of traffic in the past the year.
Traffic for parafiakoniecpol.com.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakoniecpol.com.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakoniecpol.com.pl

WHAT DOES PARAFIAKONIECPOL.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakoniecpol.com.pl Mobile Screenshot of parafiakoniecpol.com.pl Tablet Screenshot of parafiakoniecpol.com.pl

PARAFIAKONIECPOL.COM.PL SERVER

Our parsers observed that a single root page on parafiakoniecpol.com.pl took three thousand two hundred and eighty-one milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider parafiakoniecpol.com.pl not secure.
188.116.20.125

We found that this domain is using the LiteSpeed operating system.

Parafia św. Michała Archanioła w Koniecpolu parafiakoniecpol.com.pl

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafiakoniecpol.com.pl has the following in the homepage, "PARAFIA ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W KONIECPOLU." We noticed that the webpage also stated " INFORMACJA O PROGRAMIE POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ." It also said " Wystawionego przez właściwy terytorialnie Ośrodek Pomocy Społecznej, lub w przypadku osoby bezdomnej oświadczenia podpisanego w organizacji. Podprogram 2015 jest kontynuacją Podprogramu 2014, w ramach którego Parafialny Zespół Caritas przy parafii p. Michała Archanioła w Koniecpolu objął wsparciem żywnościowym 1035 osób."

SEEK SIMILAR DOMAINS

NUESTROS PEQUEÑOS

Martes, 23 de junio de 2015. Y finalizamos el curso y con ello, nuestro proyecto. Manejamos la pizarra digital a través de juegos interactivos del Quijote.

PVSAV NORTE 2

Terça-feira, 2 de setembro de 2014. ENCONTRO DE FORMADORES DO PRADO. ALEXANDRE MAGNO QUE MUITO NOS AJUDARAM A COMPREENDER. ITINERÁRIO PEDAGÓGIO DE JESUS PARA COM SEUS DISCÍPULOS. Terça-feira, 20 de maio de 2014. TRABALHO DE GRUPO DO REGIONAL NORTE 2. REPRESENTANTES DO REGIONAL NORTE 2.

Blog de pwinc3ss-0uli - . - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! AUREVOIR SKYROCK, ce fut un plaisir. Clique ici pour poster un commentaire en étant identifié avec ton compte Skyrock. Et un lien vers ton blog ainsi que ta photo seront automatiquement ajoutés à ton commentaire.